تازه ترین خبرها
Home / دیدگاه‌ها / یک فریب بزرگ تبلیغاتی: واقعیت محسن فخری زاده

یک فریب بزرگ تبلیغاتی: واقعیت محسن فخری زاده

پروپاگاندای (رسانه‌ها) دروغپرداز ایران اشغالگر بلافاصله پس از هلاکت محسن فخری‌زاده، او را یک «دانشمند برجسته» و از جمله «سازنده واکسن ایرانی کرونا» معرفی کردند. آیت‌ الفساد خامنه‌ای، در پیامش فخری‌زاده را «دانشمند برجسته و ممتاز» نانید و احمد وحیدی وزیر پیشین دفاع ادعا کرد او «شمع جمع دانشمندان هسته‌ای» بوده است. او را حتی با پروفسور رابرت اوپنهایمر، فیزیکدان مشهور غربی و سازنده اولین بمب اتمی آمریکا مقایسه کردند!!!.

اما آیا محسن فخری‌زاده واقعاً یک «دانشمند برجسته» و یک دانشمند ممتاز اتمی بود؟ جواب واضح است: خیر! او حتی مدرک کارشناسی اش را “سفارشی” تهیه کرده بود!

در واقع «دانشمند» نامیدن این جنایتکار یک فریب بزرگ تبلیغاتی است، احتمالاً با این هدف که بعداً به مردم بگویند غرب با توسعه پیشرفت علمی مردم (ایران جعلی) مشکل دارد.

سال 90شمسی بعد از ترور مصطفی احمدی‌روشن هم همین بازی را اجرا کردند و او را یک دانشمند برجسته معرفی کردند. در حالی‌که بعداً معلوم شد آقای احمدی روشن (با مدرک کارشناسی)، لیسانس شیمی داشته، معاون بازرگانی سایت نطنز بوده و خریدهای اتمی رژیم از بازارهای سیاه جهان را مدیریت می‌کرده است.

محسن فخری‌زاده سرتیپ سپاه تروریستی پاسداران و معاون وزیر دفاع ایران اشغالگر بود. او بجای آن که «دانشمند» باشد، «نظامی» بود.
وی از آن دسته فرماندهان جنایت پیشهٔ سپاه بود که بعد از جنگ ایران و عراق به لیبی و کره شمالی سفر کردند و پروژه موشکی ایران اشغالگر را بنا نهادند. چند سال بعد، زمانیکه ایران اشغالگر از طریق شبکه عبدالقدیرخان در پاکستان به نقشه‌ها و تجهیزات دسته دوم اتمی دست پیدا کرد و تصمیم گرفت وارد حوزه نظامی هسته‌ای شود، این قرعه به نام فخری‌زاده افتاد و او عملاً به چهره پنهان این پروژه تبدیل شد. فعالیت‌هایی که بیش از آن که علمی یا پژوهشی باشد، اطلاعاتی و عملیاتی بود و بر مبنای خرید از بازارهای سیاه جهانی و باندهای مافیایی کشورهای آسیای میانه بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی استوار بود.

فخری‌زاده در حقیقت مدیر پنهان پروژه‌های به شدت محرمانه نظامی ایران اشغالگر بود؛ از حوزه اتمی گرفته تا لیزر و ساخت موشک‌های اولتراسونیک.
احتمالاً به همین دلیل است که بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی تاکید کرده هیچ دانشمند اتمی کشته نشده و امیر حاتمی وزیر دفاع تصریح کرده: «محشور بودن فخری‌زاده با دانشمندان هسته ای باعث شد او هم بعنوان یک دانشمند هسته‌ای شهرت پیدا کند». و احتمالا به همین دلیل است که در پیامهای تعدادی از مقامات فاسد ارشد ایران اشغالگر از جمله وزیر اطلاعات، حسن روحانی شیاد بنفش و محمد باقر قالیباف رئیس دزد مجلس، اشاره‌ای به «دانشمند اتمی» بودن فخری‌زاده نشده است.


فهد الاحوازی

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
Http://WWW.ALAHWAZ.COM
Https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply

Share This