Home / جغرافياي ايران جعلي / تازه هایی از پرونده تروریست ایران اشغالگر در آلمان

تازه هایی از پرونده تروریست ایران اشغالگر در آلمان

ترجمه متن گزارش مفصلی که شبکه اول تلویزیونی آلمان پخش کرده است حاکی از اطلاعات جدیدی از اسدلله اسدی است. اسدالله اسدی در حالیکه برای منفجر کردن تجمع مجاهدین خلق مقادیر زیادی مواد منفجره در اختیار یک زن و مرد قرار داده بود، در تابستان ۲۰۱۸ در استراحتگاهی وسط اتوبان در ایالت بایرن آلمان دستگیر شد. شبکه اول تلویزیون آلمان میگوید این فرد همه جا برای اقدامات خودش از امتیاز یک دیپلمات استفاده میکرده است. اسدی جزو رده سوم دیپلماتهای ایران جعلی در سفارت وین بوده است.

در ماشین کرایه ایی فورد که او سوارش شده بود، علاوه بر دو سرنشین که پسران اسدالله اسدی و همکار او در این نقشه تروریستی بودند، دو تا کتابچه سیاه و سبز نیز پیدا شده که برای سازمان امنیت آلمان و سایر کشورهای اروپا حائز اهمیت است. در کتابچه سیاه همه چیز با رمز نوشته شده است. سازمان امنیت آلمان با متخصصینش مشغول رمزگشایی این کتابچه است. شبکه یک میگوید تصور میرود که این کدگذاری با کلمات اختصاری برای انجام این عمل تروریستی بوده است. کتابچه سبز دوم که دویست صفحه چهارخانه دارد، پر از رسید پرداخت پول است. بر اساس این گزارش، سازمان امنیت آلمان با پیدا کردن این کتابچه ردپای افراد زیادی را پیدا و دنبال میکند چرا که معلوم است اسدی به همه جای اروپا مسافرت داشته است. سازمان امنیت آلمان حدس میزند که اسدی یکی از مسئولین وزارت اطلاعات بوده که شبکه ایی را در کشورهای اروپایی هدایت و حتی در آلمان همکارانی داشته است.
در کتابچه سبز اسدی ۲۸۹ یاداشت پیدا شده که به لهجهٔ فارسی و حروف انگلیسی و شامل آدرس مکانها، رستورانها، هتلهای مختلف است و ساعات و روزها به دقت یاداشت شده است. مامورین سازمان امنیت آلمان توانستند تمام این آدرس‌ها و مکانها را در یازده کشور پیدا کنند. ۱۴۴ مورد مربوط به آلمان میباشد. بطور مثال در یکی از این آدرسها بصورت کد آمده است: منظره قشنگ هامبورگ ۳۶ دی شماره ۲۲۰۸۵ ماموران آلمان وقتی این کد را دنبال کردند متوجه شدند منظور اسدی مرکز اسلامی هامبورگ میباشد. در کتابچه اسدی همچنین آدرسهایی در شهرهای کلن، بن، هایدلبرگ، رگنزبورگ، برگیش گلادباخ، مونیخ و….پیدا کرده‌اند. همچنین آدرسهای مناطق دیدنی و غیره.
در اولین بازجویی ها گفته است که او هدفش توریستی بوده است. پلیس هم هتل ها و رستورانهایی را پیدا کرده که اسدی انجا بوده، همه جا پول نقد پرداخت کرده و یازده هزار یورو پیش خودش داشته است. یک روز قبل از بازداشتش با پسرش به باغ وحش شهر کلن رفته است. سازمان امنیت آلمان این امر را زیر سوال برده که چرا اسدی اینهمه به آلمان رفت و آمد داشته است؟ آیا مرکز همکاران اسدی در آلمان میباشد؟ کشورهای دیگر چطور؟ بطور مثال به زن و مردی که مواد منفجره را داده به گفته خود آنها در کشورهای مختلف اروپا ملاقات داشته است. در زمان دستگیری اسدی رسیدهایی را پیدا کرده‌اند که مثلاً به یکی ۲۵۰۰ یورو، به دیگری ۵۰۰۰ یورو، برای یک نفر حتی سر رسید یک لپ تاپ وجود دارد. امضاها معلوم است با اسامی قلابی میباشد. ولی تا همینجا معلوم شده که زن و مردی که مواد منفجره را گرفته‌اند چند صد هزار یورو دریافت کرده بودند. دادستان بلژیک تقاضای بیست سال حبس برای اسدی کرده است. روز چهارم فوریه دادگاه تشکیل و حکم را اعلام میکند

فواد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
Http://WWW.ALAHWAZ.COM
Https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply