تازه ترین خبرها
Home / جغرافياي ايران جعلي / لوید آستین: چالش‌های امنیتی جدی که ایران(رژیم اشغالگر ایران)ایجاد می‌کند فراتر از برنامه اتمی است

لوید آستین: چالش‌های امنیتی جدی که ایران(رژیم اشغالگر ایران)ایجاد می‌کند فراتر از برنامه اتمی است

لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا، در یک کنفرانس خبری اظهار داشت٬ چالش‌های امنیتی جدی که ایران(رژیم اشغالگر ایران)ایجاد می‌کند فراتر از برنامه اتمی است.

لوید آستین گفت در حالی سفر او به منطقه خاورمیانه در زمانی انجام می‌شود که ایران(رژیم اشغالگر ایران) در حال دامن‌زدن به تنش‌هاست و ثبات منطقه را برهم می‌زند.

وزیر دفاع آمریکا آخر هفته جاری به کشورهای پادشاهی عربی سعودی و بحرین سفر می‌کند. او قرار است در جریان سفر به بحرین ضمن شرکت در نشست امنیتی موسوم به <<دیالوگ منامه>>٬‌ در این نشست سخنرانی کند.
لوید آستین تصریح کرد که آمریکا همچنان خود را متعهد می‌داند که مانع دستیابی ایران( رژیم اشغالگر ایران)به سلاح هسته‌ای شود.
او اضافه کرد، در خاورمیانه با وجود یک ایران (رژیم اشغالگر ایران) مسلح به سلاح اتمی٬ هیچ مشکلی آسان‌تر حل نخواهد شد.
وزیر دفاع آمریکا در ادامه تصریح کرد که او به همین دلیل از تلاش جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، برای دستیابی به توافق دیپلماتیک جدید با ایران (رژیم اشغالگر ایران )بر سر برنامه هسته‌ای حمایت می‌کند.
وزیر دفاع آمریکا در ادامه گفت، ایالات متحده از خود و شرکا و منافع‌شان در برابر تهدیدهای ایران(رژیم اشغالگر ایران)و نیروهای نیابتی‌ این کشور دفاع خواهد کرد.

امیر احوازی
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
18/11/2021

http://WWW.ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply