الاحوازجغرافياي ايران جعليملل تحت ستم

قیمت ارز دیگر مهار شدنی نیست: اعتراف عبدالناصر همتی به اثر گذاری طرح دولت پرزیدنت ترامپ در قطع کامل ارتباط نظام مالی رژیم اشغالگر ایران

عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی رژیم اشغالگر ایران به اثر گذاری طرح دولت پرزیدنت ترامپ برای قطع کامل ارتباط نظام مالی رژیم اشغالگر ایران اعتراف کرد و گفت که اخبار مربوط به طرح دولت ترامپ برای «قطع کامل ارتباط نظام مالی ایران» بر بازار ارز ایران( جغرافیای جعلی موسوم به ایران ) «اثر روانی» داشته است.

وی روز جمعه ۱۱مهر ماه ۱۳۹۹در اینستاگرام خود نوشت که افزایش نرخ ارز در ایران باعث «هجمه‌های سازمان‌یافته و بعضاً با هدف‌های خاص علیه بانک مرکزی» شده است.

روز دوشنبه ۷مهر ماه ۱۳۹۹خبرگزاری بلومبرگ نوشت که دولت ترامپ در حال بررسی طرحی شامل تحریم‌های جدید برای «قطع کامل» ارتباط اقتصاد رژیم اشغالگر ایران با جهان خارج است.

در این طرح، دولت آمریکا حدود ۱۴بانک در ایران( جغرافیای جعلی موسوم به ایران ) را نیز که تاکنون از برخی محدودیت‌های ایالات متحده فرار کرده‌اند، در فهرست سیاه قرار می‌دهد، فهرستی که مربوط به مجازات اشخاص و نهادهای مرتبط با تروریسم، توسعه موشکهای بالستیک و نقض حقوق‌بشر می‌شود.

تحریم‌های پیشنهادی دو هدف اصلی را دنبال می‌کنند: یکی، بستن آخرین مجراهای باقی مانده کسب پول و درآمد توسط رژیم اشغالگر ایران و دیگری، قرار دادن موانع بیشتر بر سر راه جو بایدن، نامزد دموکرات ریاست جمهوری، برای پیوستن مجدد به توافق برجام، در صورت پیروزی در انتخابات نوامبر.

در صورتی اجرایی شدن، این طرح نه تنها بر عملیات بانکی، بلکه بر صرافی‌ها و حواله غیررسمی پول به ایران( جغرافیای جعلی موسوم به ایران ) نیز تأثیر می‌گذارد.

همتی در اینستاگرام خود به بدهیهای عراق و کره جنوبی دل خوش کرده است و می‌گوید عراق بیش از سه میلیارد دلار از بابت واردات برق و گاز ایران( جغرافیای جعلی موسوم به ایران ) بدهی دارد و کره جنوبی نیز هفت میلیارد دلار از پول نفت( مسروقه احواز اشغالی ) وارداتی از ایران ( جغرافیای جعلی موسوم به ایران ) را مسدود کرده است.
۳ اکتبر ۲۰۲۰


امیر احوازی
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی احواز
http://WWW.ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا