Home / جغرافياي ايران جعلي / پورفلاح: ۴ تا ۵میلیارد دلار پول ایران ( پول به تاراج رفته ملتهای تحت ظلم وستم رژیم اشغالگر ایران در جغرافیای جعلی موسوم به ایران )در ایتالیا بلوکه شده است

پورفلاح: ۴ تا ۵میلیارد دلار پول ایران ( پول به تاراج رفته ملتهای تحت ظلم وستم رژیم اشغالگر ایران در جغرافیای جعلی موسوم به ایران )در ایتالیا بلوکه شده است

احمدپور فلاح رئیس اتاق بازرگانی رژیم اشغالگر ایران و ایتالیا گفته است: سیاست‌گذاران و نخبگان ما بدانند که حتی اگر تحریم‌ها برداشته شود ولی نتوانیم ارتباط سوئیفت را برقرار کنیم و به FATF نپیوندیم هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. چون اگر نتوانیم پول را جابه جا کنیم برداشتن تحریم‌ها چه سودی خواهد داشت؟

وی در مورد پول‌های بلوکه شده ایران ( پول به تاراج رفته ملتهای تحت ظلم وستم رژیم اشغالگر ایران در جغرافیای جعلی موسوم به ایران )در ایتالیا گفت: انتقال پول مقداری از محموله‌های آخر نفتی که به ایتالیا فروختیم امکان‌پذیر نبود، این رقم خیلی بالا نیست و فکر می‌کنم حداکثر ۴ تا ۵میلیارد دلار باشد.

به گزارش خبرگزاریھای داخلی ۱۹آبان، احمد پور فلاح در مورد وضعیت تجاری رژیم اشغالگر ایران با ایتالیا گفت: سال‌های طولانی به‌خصوص در دهه‌های بعد از انقلاب، ایتالیا شریک اول تجاری ایران بود، تا جایی که تا ده سال پیش رکورد ۱میلیارد و ۷۰۰-۸۰۰ میلیون یورو در معاملات‌مان با ایتالیا را تجربه کردیم، ایتالیا تقریباً همه نیاز پالایشگاههایش را از ایران تأمین می‌کرد… اینها فرصت‌های طلایی هستند که ما از دست دادیم.

وی در رابطه با معاملات با کشورها و شرکتها گفت: تحریم‌ها و نپیوستن ما به FATF روی این مقوله بسیار تاثیر گذاشته است. نداشتن ارتباط سوئیفت با دیگر کشورها بسیار مشکل ایجاد کرده و بسیاری از فرصت‌طلبان از این وضعیت سوء‌استفاده می‌کنند.
۹ نوامبر ۲۰۲۰


امیر احوازی
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی احواز
http://WWW.ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply