تازه ترین خبرها
Home / جغرافياي ايران جعلي / تنها راه دستیابی به یک توافق پایدار با رژیم ایران این است که آمریکا قبل از بازگشت به توافق هسته‌ای موسوم به برجام با کشورهای حوزه خلیج عربی مشورت کند.

تنها راه دستیابی به یک توافق پایدار با رژیم ایران این است که آمریکا قبل از بازگشت به توافق هسته‌ای موسوم به برجام با کشورهای حوزه خلیج عربی مشورت کند.

فیصل بن فرحان، وزیر خارجه عربستان، روز گذشته شنبه ۱۵ آذرماه ۱۳۹۹ گفت که تنها راه دستیابی به یک توافق پایدار با رژیم ایران این است که آمریکا قبل از بازگشت به توافق هسته‌ای موسوم به برجام با کشورهای حوزه خلیج عربی مشورت کند.

جو بایدن چهارشنبه ۱۲ آذرماه ۱۳۹۹ گفته است که بازگشت به توافق هسته‌ای بارژیم ایران موسوم به برجام اگرچه «کاری سخت» است اما او به حرف خود در مورد احیای آن وفادار خواهد ماند.

دولت دونالد ترامپ در سال ۱۳۹۷ با خروج از برجام تحریم‌ها علیه رژیم اشغالگر ایران را بازگرداند. دولت دونالد ترامپ خواستار توافق گسترده تری با رژیم اشغالگر ایران است که شامل برنامه هسته‌ای، برنامه موشکی و فعالیت‌های منطقه‌ای رژیم اشغالگر ایران بشود. عربستان و اسرائیل نیز منتقد برجام بودند.
۶ دسامبر ۲۰۲۰


امیر احوازی
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی احواز
http://WWW.ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply