الاحوازگزارش ها

بداور آويختن يك اسير احوازى در زندان شيبان بدست زندانبانان

مركز اطلاع رسانى جبهه دمكراتيك مردمى احواز:  ابو جمانه الاحوازى

( قتل، سياسي) 

امروز پنجشنبه مصادف با 22/2/2017 مركز پيام رساني، جبهه دمكراتيك مردمي احواز خبري از خبرنگار ميداني خود در كشور احواز دريافت كرد،
كه اسير سياسي ( ياسين محاميد) در زندان شيبان واقع در احواز بطور مشكوك به قتل رسيد.

همچنين اين منبع خبري افزود طبق معلومات در دست كه از داخل زندان به انها دسترسي پيدا كرده است، ديشب وبين ساعت 1 تا 1:30 بامداد روز پنجشنبه برق زندان بكلي قطع وصداي نا مفهومي از سوي سلولهاي انفرادي به گوش مي رسيد، كه امروز زندانبانان به زندانيان خبر دادند، ياسين محاميد ديشب خودكشي كرده است.
در صورتيكه وطبق معلوماتي كه در دسترس داريم اسير سياسي ياسين محاميد يك روز قبل از به قتل رساندنش با خانوازه خود تلفني صحبت كرده بود.

گفتني است كه ياسين محاميد در تاريخ 11/11/2016 وبا شجاعت واز خود گذشتگي منحصر به فرد يك اتوبوسل حامل تعداي از عناصر گروه تروريستي سپاه را به گروگان گرفت و بعد از در گيري با نيروهاي اطلاعات وگارد ويژه به اسارت در آمد.

لازم به ذكر است كه اشغالگران در بيشتر موارد وبا استفاده از طرق مختلف چون تزريق زهرهاي كشنده، بدار اويختن اسيران احوازي در زندان واتهام انها به خودكشي و يا زير كردن انها با ماشين بعد از ازاد كردن، سعي ميكند كه خيلي از اسيران احوازي را ترور نامحسوس كند.

 

22.02.2017
www.ALAHWAZ.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا