تازه ترین خبرها
Home / جغرافياي ايران جعلي / هر موشکی توسط شبه‌نظامیان در عراق شلیک شده توسط قاآنی فرماندهی شده است

هر موشکی توسط شبه‌نظامیان در عراق شلیک شده توسط قاآنی فرماندهی شده است

دکتر ظافرالعانی عضو پارلمان عراق در مصاحبه با تلویزیون الحدث ۴دیماه در مورد پرتاب موشک کاتیوشا به سفارت آمریکا و سفر پاسدار تروریست “قاآنی” سرکرده نیروی تروریستی قدس به عراق، گفت: «هیچکس تردیدی ندارد که هر موشکی که توسط شبه‌نظامیان در عراق شلیک شده توسط قاآنی فرماندهی شده است.

قاآنی در شرایطی اقدام به این دیدار کرده که آمریکا در یک مرحله انتقالی به سر می‌برد و شکاف بین رئیس‌جمهور سابق و جدید یک حالت واقعاً برزخ است. رژیم ایران اشغالگر می‌داند که آمریکا نیروها و تجهیزات نظامی وارد منطقه کرده است.
ضمنا این را می‌داند که ترامپ ممکن است به اقداماتی خطرناکتر از هدف قرار دادن قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس دست بزند چون شبه‌نظامیان شدیداً روحیه باخته هستند و رژیم توان پاسخگویی به آمریکا را ندارد هم‌چنانکه پس از کشتن فخری‌زاده رژیم تروریستی ایران تابحال پاسخی نداده است».

ظافر العانی افزود: «قدرت و هژمونی رژیم ایران(اشغالگر) در عراق نسبت به زمان سلیمانی کمتر شده است. اعتراضات مردمی و صدها شهید و هزاران هوادار که بسیاری هم دستگیر و یا مفقود شده‌اند با شعار رژیم ایران اخراج اخراج به خیابان‌ها ریخته‌اند.

دربصره ناصریه کربلا نجف و سایر مناطق عراق. همه می‌دانند که تمامی جنایاتی که در عراق صورت می‌گیرد توسط رژیم(اشغالگر) ایران صورت می‌گیرد. این رژیم هرکاری می‌خواهد در عراق پیش ببرد با سیل عظیم اعتراضات مردم مواجه خواهد شد بنابراین دارد نفس های آخرش را می‌کشد و فقط با نیروی سرکوب می‌تواند کارش را پیش ببرد هر کس که از عراق به تهران رفت یعنی مرگ سیاسی خودش را امضاء کرده است»

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
Http://WWW.ALAHWAZ.COM
Https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply

Share This