تازه ترین خبرها
Home / جغرافياي ايران جعلي / کشف مجموعهٔ دستگاهها و تجهیزات جاسوسی در خانهٔ مهرداد عارفانی در بلژیک
Belgian police officers (Photo by Kenzo TRIBOUILLARD / AFP)

کشف مجموعهٔ دستگاهها و تجهیزات جاسوسی در خانهٔ مهرداد عارفانی در بلژیک

در حالی که وزارت ترور و اطلاعات ايران اشغالگر در رابطه با “مهرداد عارفانی” انواع ترفندها را برای پوشاندن چهره این مزدور بکار گرفته و به او رهنمود داده بود که در بازپرسیها و در دادگاه همه چیز را انکار کند، مجموعه دستگاهها و تجهیزات جاسوسی در خانه مهرداد عارفانی و خریدهایی که در این زمینه کرده است، ترفندهای وزارت جاسوسی و آدم کشی رژیم را بی‌اثر می‌کند و هیچ تردیدی در مأموریتهای جاسوسی و تروریستی او باقی نمی‌گذارد.

در بازرسی از خانه عارفانی انواع USB، انواع کامپیوترها، انواع مختلف تلفنهای موبایل، سیم کارتهای متعدد، انواع دیسکهای سخت خارجی، و انواع دوربینها بدست آمده است که لیستی از آنها را در اسناد زیر ملاحظه می‌کنید.
این اقلام از یک وضع کاملاً غیرعادی خبر می‌دهند. اما برخی از اقلام هر گونه ابهام را برطرف می‌کند و روشن می سازد که دارنده آنها اهداف اطلاعاتی و جاسوسی را دنبال می‌کند.
در خانه عارفانی هم‌چنین عینکهای با قابلیت فیلمبرداری و ضبط صوت وجود داشت.
دوربین عینک PHD1080 یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال با کیفیت بالا مگاپیکسلی مخفی دارد که با آن می‌توان فیلمهای دیجیتالی با کیفیت عالی ۱۹۲۰ ۱۰: ۱۰۸۰P گرفت.
عکس‌ها و ویدئوها را در این عینک دوربین می‌توان در کارت میکرو SD TFCard با ۳۲گیگابایت حافظه ذخیره کرد و از طریق پورت USB به کامپیوتر منتقل کرد. عینک Camera Eyewear ۱۰۸۰P HD دارای میکرفن هم هست.

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
Http://WWW.ALAHWAZ.COM
Https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply

Share This