نماد سایت ADPF | جبهه دمکراتیک مردمی احواز

رئیس جنایتکار سازمان زندانها محمدمهدی حاج‌ محمدی کیست

محمدمهدی حاج‌ محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها متولد ۱۳۵۸ در شاهرود است؛ او همان کسی است که شماره تلفنی در اختیار مردم تهران قرار داد و از آنها خواست «کشف حجاب» همسایگان را فورا اطلاع دهند.

محمدمهدی حاج‌ محمدی، در خراداد ۹۹ با حکم قصاب قوه قضائیه ایران اشغالگر یعنی “ابراهیم رئیسی” بعنوان رئیس جدید سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی، جایگزین اصغر جهانگیر شد.
محمدمهدی در سفر اخیرش به کردستان در دیدار با ماموستا رستمی امام جمعه سنندج گفته بود:

الگوی ما در زندانبانی اسدالله لاجوردی است.

او همان کسی است که شماره تلفنی در اختیار مردم تهران قرار داد و از آنها خواست «کشف حجاب» همسایگان را فورا اطلاع دهند.
در نیمه خردادماه ۹۸ وی بعنوان سرپرست بیدادسرای تهران شماره تلفنی را بصورت عمومی اعلام کرد و از «شهروندان اخلاق‌مدار تهرانی!» خواست به محض مشاهده هرگونه «کشف حجاب در خودرو»، «کشف حجاب یا نوشیدن مشروبات یا برگزاری مراسم مختلط رقص در اماکنی همچون سفره خانه، کافه، رستوران، مراکز خرید، باغ تالار و…»، «اطلاع از برگزاری پارتی‌های شبانه یا خانه‌های فساد و فحشا»، «انتشار مطالب خلاف عفت در اینستاگرام و …» موضوع را پس از جمع آوری «مستندات لازم» و با ذکر کامل مشخصات محل و زمان «وقوع جرم» به شماره‌ای در پیام رسانهای سروش، ایتا و… ارسال کنند.(بعبارتی آموزش جاسوسی و خیانت به همسایگان و مردم)

در حاکمیت دیکتاتوری ولایت فقیه، دستگاه قضاییه ارگانی است برای اجرای اعدام، شلاق، شکنجه و زندان و از عدالت در آن خبری نیست.
در دههٔ ۶۰ توسط عوامل و کارگزاران همین قصاب خانه موسوم به “قضاییه” که هیچ سابقه‌ای هم در قضاوت نداشتند، هزاران هزار زندانی سیاسی و افراد بیگناه به جوخه‌های اعدام سپرده شدند، در خیابان‌ها و محله‌ها تیرباران گردیدند، و یا به انواع شیوه‌ها زیر شکنجه به قتل رسیده و جان باختند. این روند قتل سیستماتیک هنوز هم به قوت خود باقیست.

کارنامه حاج محمدی

پیش از حاج محمدی، جانیان و عواملی مانند مجید انصاری، اسماعیل شوشتری، اسدالله لاجوردی، مرتضی بختیاری، علی اکبر یساری، غلامحسین اسماعیلی و علی اصغر جهانگیر، ریاست سازمان زندانها را برعهده داشته‌اند.

پرونده هر یک از این افراد، خود شایسته بررسی جداگانه‌ای است. از اسماعیل شوشتری که از عوامل قتل عام زندانیان در تابستان ۶۷ است، تا لاجوردی جنایتکار که از اولین سالهای دهه ۶۰ هزاران هزار زندانی سیاسی را به کام مرگ و نیستی فرستاد.
در راس قضائیه کنونی حاکمیت سرکوبگر، ابراهیم رئیسی نشسته است. وی که در دهه ۶۰ در میان افراد هیئت مرگ قرار گرفت و همراه با سایر همدستانش که از خمینی مقبور جهنمی دستور گرفته بودند، در تابستان ۶۷ بیش از ۳۰ هزار نفر از زندانیان سیاسی را به پای چوبه های دار فرستاد.

رئیسی حال و بعد از گذشت ۳ دهه، بر کرسی بالاترین مقام در قضائیه نظام اشغالگر ایران تکیه زده است. از همین جا میتوان به خوبی دریافت که وضعیت قضا، قضاوت و قضائیه در این نظام سراسر جنون و جنایت، به چه ترتیبی است.

سوابق‌‌‌‌:

حاج محمدی پیش از نشستن بر کرسی ریاست سازمان زندانها، در مناصب مختلفی در دستگاه قضاییه به حاکمیت ولایت فقیه خدمت کرده است:
-دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر در اقلیم بلوچستان اشغالی در سال ۱۳۸۵
-بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب تهران در سال‌های ۸۷ تا ۹۴
-دادستان عمومی و انقلاب سراوان در سال‌های ۹۴ تا ۹۶
-معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ارشاد در سال‌های ۹۶ تا ۹۸
-معاون قضائی دادگستری استان تهران از سال ۹۸ تا ۹۹

سایت جوانه ها در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۹ گزارش کاملی از کارنامه این مهره جنایتکار تحت عنوان «یک قاتل رفت و یک قاتل مجربتر رئیس سازمان زندانها شد» منتشر کرده بود.

فؤاد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
Http://WWW.ALAHWAZ.COM
Https://t.me/adpffarsi

خروج از نسخه موبایل