جغرافياي ايران جعليجهان

هشدار فرانسه، آلمان و لهستان به رژیم اشغالگر ایران برای توقف فعالیت موشکهای بالستیک با قابلیت حمل تسلیحات هسته‌یی

به گزارش سایت سازمان ملل؛ در اجلاس کمیته اول مجمع عمومی ملل متحد یان هوانگ سفیر و نماینده دائم فرانسه گفت: ما به رژیم ایران (رژیم اشغالگر ایران) فراخوان می‌دهیم قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت ملل متحد را رعایت کند و همه فعالیت‌های مربوط به موشکهای بالستیک با قابلیت حمل تسلیحات هسته‌یی و هر گونه فعالیتی که ممکن است به این موارد کمک کند، را متوقف کند.

نماینده آلمان نیز گفت: ما نسبت به برنامه هسته‌یی رژیم ایران (رژیم اشغالگر ایران) که ویژگی آن نقض سیستماتیک برجام، فعالیت‌های فاقد توجیه غیرنظامی، کاهش شفافیت و همکاری ناکافی با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است، عمیقاً نگران هستیم و از این رژیم ایران (رژیم اشغالگر ایران)می‌خواهیم به تعهدات قانونی خود در زمینه هسته‌یی عمل کند.

نماینده لهستان در کمیته اول مجمع عمومی نیز گفت: تجاوز رژیم ایران(رژیم اشغالگر ایران) از غنی‌سازی اورانیوم فراتر از محدودیتهای برجام و تولید فلز اورانیوم، اطمینان نسبت به این‌که ماهیت برنامه اتمی این رژیم (رژیم اشغالگر ایران)صلح‌آمیز است را غیرممکن می‌کند. امیدواریم رژیم ایران (رژیم اشغالگر ایران)بدون فوت وقت بیشتر به مذاکرات برجام در وین بازگردد!

امیر احوازی
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
15/10/2021

http://WWW.ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا