الاحوازگزارش ها

عباس دریس بی گناه است! این را خود سپاه هم خوب میداند» – از زبان یک شاهد

یک شاهد: «عباس دریس بی گناه است! همه مردم شاهد بودند، از میان مردم حاضر در محل هیچکس سلاح نداشت، مردم فقط کشته میشدند، اصلا امکان شلیک به سمت سپاه تروریستی پاسداران وجود نداشت، حتی خود سپاه هم میداند که کار عباس نبوده»

پس از اعلام صدور حکم اعدام برای عباس دریس که در جریان کشتار مردم و جوانان توسط سپاه تروریستی پاسداران در نیزار معشور در آبان ۹۸، بازداشت شده و به قتل یکی از اعضای سپاه متهم شده است، بسیاری از شاهدان نسبت به بی گناهی این شهروند اهل معشور در احواز اشغالی شهادت دادند.

اخیرا یکی از شاهدان گفته است:

«همه مردم در آبان ۹۸ شاهد صحنه بودند که نیروهای تروریست سپاه که برای شلیک به مردم آمده بودند یکیشون از پشت اشتباهی به فرمانده خودشون که در محل بود شلیک کرد و منجر به مرگش شد. همانجا خیلی ها را دستگیر کردند. یکسری بعدا با پارتی و پول زیاد آزاد شدند، ولی عباس و برادرهاش را نگهداشتند و میخواهند مرگ این فرمانده تروریست سپاه را گردن عباس بیندازند.

برادرهای عباس از خودش کوچکتر هستند ولی تا الان بلاتکلیف توی زندانند و هنوز حکمی به آنها ابلاغ نشده.

خانواده و مادر عباس دارن دق می‌کنند. مادرش خیلی شکایت کرد، خیلی اینطرف و آنطرف رفت، هر کاری کرد، تهران هم رفت برای شکایت ولی همش بی فایده بود.

از اوضاع دولت خودتون با خبرین، چیزی بنام حق وجود نداره، حق مردم معنی نداره، حق فقط برای دولته، هر کس هر حرف حقی بزنه بهش میگن شورشی یا ضدانقلاب! تا جایی که من خبر دارم برای عباس و برادرانش هم پول زیادی دادند، ولی چون قصد داشتند قتل را گردن عباس بیندازند نگهشان داشتند و با پول هم آزاد نکردند.

اگر گواهی مردم رو قبول میکردند همه مردم که در قیام آبان شاهد بودند، میتوانند بروند شهادت و گواهی بدهند که از میان مردم حاضر در محل هیچکس سلاح نداشت، مردم فقط کشته میشدند، اصلا امکان شلیک به سمت سپاه وجود نداشت، حتی خود سپاه هم میدونه که کار عباس نبوده، خودشون میدونن که یکیشون اشتباهی شلیک کرده ولی میخواهند گردن مردم بیندازند و عباس بیچاره رو گیر انداختند».


مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
Http://WWW.ALAHWAZ.COM
Https://t.me/adpffarsi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا