تازه ترین خبرها
Home / گزارش ها / الاحواز / کرونا در میان عناصر دولتی اشغالگران فارس

کرونا در میان عناصر دولتی اشغالگران فارس

روز چهارشنبه 11 مارس 2020 گزارشگران خبری گزارش دادند، وزیر صنعت و معدن، رضا رحمانی و وزیر جهانگردی، علی اصغر منسان، به کرونا مبتلا شده‌اند. در اثر شیوع گسترده کرونا ویروس در جغرافیای سیاسی ایران جعلی، شیوع این ویروس جدید در میان عناصر مزدور رژیم ایران اشغالگر فارس بیش از همه جلب توجه می‌کند.

خبرگزاری نیمه رسمی “فارس” ایران اشغالگر، عصر چهارشنبه می‌افزاید: دو عضو شورای وزیران به ویروس “کووید19” آلوده شده‌اند.
قابل توجه اینکه در روزهای گذشته تعداد زیادی از مسئولان مزدور ارشد ایران جعلی یعنی بیش از 20 نماینده در مجلس شورای اسلامی به این ویروس مبتلا شدند.

چهارشنبه هفته گذشته سخنگوی سپاه تروریستی پاسداران ایران اشغالگر، “سرتیپ رمضان شریف”، از به هلاکت رسیدن 5 عضو ارشد و نیمه ارشد تروریست سپاه بوسیله ویروس کرونا خبر داد.

این درحالی است که وزارت بهداشت ایران جعلی، 63 فوت شده جدید را ثبت کرد و “در کل تعداد فوت شدگان به 354 نفر در طی 24 ساعت گذشته رسیده است” این تعداد، بالاترین تعداد از زمان اعلام رسمی اولین مرگ بواسطه این ویروس است.

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت و درمان در یک کنفرانس مطبوعاتی تلویزیونی گفت: “بر اساس نتایج آزمایشات جدید آزمایشگاهی، 958 مورد جدید از “کووید19″ را ثبت کردیم که در اینصورت تعداد کل مبتلایان را به 9000 مورد افزایش داده است.”

علی حردانی پور الأحوازي

مرکز اطلاع رسانی جبهه دموکراتیک مردمی الاحواز

مترجم: فواد فرج پور

About Admin

Leave a Reply