تازه ترین خبرها
Home / گزارش ها / الاحواز / آمار رسمی قربانیان کرونا در جغرافیای سیاسی ایران: بیش از 3600 نفر؛ توصیه به استفاده همگان از ماسک

آمار رسمی قربانیان کرونا در جغرافیای سیاسی ایران: بیش از 3600 نفر؛ توصیه به استفاده همگان از ماسک

سخنگوی وزارت بهداشت ایران جعلی از افزایش قربانیان کرونا به 3603 نفر خبر داد.

کیانوش جهانپور که روز یک‌شنبه 17 فروردین آمار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام می‌کرد، گفت در 24 ساعت گذشته 151 نفر بر اثر این بیماری فوت کرده‌اند.

بدین ترتیب مجموع قربانیان این بیماری طبق آمار رسمی به 3603 نفر رسیده است.

او همچنین از شناسایی 2483 مورد جدید در طول 24 ساعت گذشته خبر داد. بر اساس این آمار، تعداد کل مبتلایان کرونا در ایران جعلی به 58226نفر افزایش یافت که از این تعداد 22011 نفر بهبود یافته‌اند.

افزایش مبتلایان به کرونا در ایران اشغالگر در حالی اعلام می‌شود که حسن روحانی، روز 16 فروردین گفت از یک هفته دیگر یعنی 23 فروردین، فعالیت برخی کسب و کارهای اقتصادی شروع می‌شود و بخش اعظم کارمندان دولتی باید کار خود را شروع کنند.

و اما بر اساس شواهد موجود، آماری که وزارت بهداشت جمهوری غیرقانونی اسلامی به‌ طور روزانه اعلام می‌کند با آمار واقعی شمار مبتلایان و جان باختگان تفاوت فاحش دارد.

وزارت بهداشت جغرافیای سیاسی موسوم به ایران پیش از این توضیح داده است که آمار آنان به استناد معیارهای رسمی و پاسخ تست نهایی از افراد است و افرادی را که علائم بالینی داشته‌اند یا دارند در آمار خود لحاظ نمی‌کنند!.

فؤاد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دموکراتیک مردمی الاحواز

WWW.ALAHWAZ.COM

About Admin

Leave a Reply