تازه ترین خبرها
Home / گزارش ها / جهان / پیامدهای انعقاد قرارداد سری توسط دیکتاتور فرقه‌گرای قرن، خامنه‌ای با چین کمونیست

پیامدهای انعقاد قرارداد سری توسط دیکتاتور فرقه‌گرای قرن، خامنه‌ای با چین کمونیست

رژیم ولی فقیه بخاطر نیاز شدید مالی بمنظور ادامه برنامه‌های مخرب موشکی، هسته‌ای و طرحهای جنگی و حمایت از شبه نظامیان تروریست خود در منطقه خاورمیانه، در حال انعقاد قرارداد 25 ساله با چین است.
با توجه به نارضایتی‌های شدید مردمی و شرایط بسیار وخیم اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و اجتماعی حاکم بر جغرافیای سیاسی ایران و هراس بسیار شدید رژیم ملایان از قیام عظیم پیش رو در آینده نزدیک، برای کنترل و حفظ نظام، این رژیم هیچ برنامه‌ای جز طرحهای نظامی تا 25 سال آینده نخواهد داشت. سقوط قریب‌الوقوع این نظام دیکتاتوری مذهبی و برهم زننده امنیت و ثبات خاورمیانه، باعث شده است تا با روی آوردن به چینی ها و دادن نفت به آنان و دریافت پول، بدنبال حفظ نظام خود و توسعه پروژه‌های جنگی خود باشد.
در این قرارداد، صددرصد اقتصاد، فرهنگ و سیاست با چین مشترک خواهد شد. بدین معنا که چین اختیار تام در إعمال نظر در همه امورات مختلف را دارد. بر خلاف سخنان روحانی شیاد که میگوید: هیچ تعهدی ندادیم، رژيم خائن ملایان در تمامی امورات تعهد را داده‌اند. یعنی حق مالکیت، مشارکت و دخالت مستقیم در امور به چینی ها واگذار شده است.
طبق این قرارداد چین حق مالکیت بر سه پروژه یا حوزه نفت، پتروشيمی و ذخایر دریایی خلیج العربی را دارد. در تمامی امور سیاست داخلی و خارجی نیز با رژیم اشغالگر ایران همکاری خواهد کرد. همچنين در بخش صنعت و معدن، کشاورزی و حتی خدمات عمومی دخالت تام خواهد نمود. از سویی طبق این قرارداد تمامی پیمانکاران و نیروی کار از شهروندان چینی خواهند بود و هیچ نیروی بومی بکار گرفته نخواهد شد. افراد بومی شاغل نیز اخراج خواهند شد و جای آنها را چینی‌ها خواهند گرفت.
برای جلوگیری و مقابله با اختلافات و قیام مردم بومی و درگیری مسلحانه با بومیان و شهروندان، نیروی نظامی چین با تاسیس پایگاه‌های نظامی در جزایر خلیج عربی، چابهار و بندر جمبرون تا بندر المحمره مستقر خواهند شد. هدف رژیم خائن و اشغالگر ایران با مستعمره ساختن این جغرافیا و وارد کردن نیروی کار و نیروی نظامی یک کشور دیگر، حفظ نظام کثیف و خونریز ملایان منفور است. قیام‌های متحد مردم در دی‌ماه 96 و آبانماه 98 رژیم را در لبه سقوط کامل و نابودی تمام قرار داد. حملات کوبنده و هوشمندانه اسرائیل در روزهای اخیر به نقاط حیاتی و استراتژیک اتمی و موشکی این نظام پوشالی، مزید بر علت شده است. بهمین دلیل این نظام با آوردن یک نیروی نظامی خارجی سعی در جلوگیری از قیام بنیان برافکن بعدی مردم و نجات رژیم خود از نابودی کامل دارد.
ریزش و نارضایتی در نیروهای مسلح نظام بسیار بیشتر شده است. ملل تحت اشغال ایران باید این فرصت را غنیمت شمرده و با اتحاد و انسجامی همه جانبه قیام بزرگ را رقم بزنند و اشغالگران ایران و چینی ها را برای همیشه نابود کنند.

فواد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
WWW.ALAHWAZ.COM

About Admin

Leave a Reply