تازه ترین خبرها
Home / جغرافياي ايران جعلي / ایالات متحده قتل عام غیر نظامیان بی گناه توسط شبه نظامیان مورد حمایت نظام اشغالگر ایران در استان صلاح الدین عراق را به شدت محکوم کرد.

ایالات متحده قتل عام غیر نظامیان بی گناه توسط شبه نظامیان مورد حمایت نظام اشغالگر ایران در استان صلاح الدین عراق را به شدت محکوم کرد.

مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت امور خارجه:
ایالات متحده قتل عام غیر نظامیان بی گناه توسط شبه نظامیان مورد حمایت نظام اشغالگر ایران در استان صلاح الدین عراق را به شدت محکوم کرد. این واقعه چندین ساعت پس از حمله شبه نظامیان مورد حمایت نظام اشغالگر ایران به دفتر حزب دموکرات کردستان در بغداد اتفاق افتاد. دولت عراق باید بلافاصله بر شبه نظامیان مورد حمایت رژیم ایران که یاغیانه به اقلیت های قومی و مذهبی،‌ معترضین و فعالان صلح طلب، ستاد های احزاب سیاسی و اماکن دیپلماتیک حمله می کنند، اعمال کنترل کند. عاملان این خشونت باید محاکمه شوند. فعالیت های این گروه ها، جامعه بین المللی را از کمک کردن به عراق باز داشته و آن کشور را به سوی بی ثباتی و خشونت فرقه ای هدایت می کند. ما تمامی طرفین را به مسئولانه رفتار کردن و همکاری مشترک جهت کمک به عراق برای غلبه کردن بر چالش های اقتصادی و امنیتی و همه گیری کووید-۱۹ در آن کشور، فرا می خوانیم.
۱۹ اکتبر ۲۰۲۰


امیر احوازی
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی احواز
http://WWW.ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply

Share This