الاحوازکمیسیون زنان

روز جهانی زن بر همه شیر زنان احوازی مبارک باد

زن ظرافت مهربانی عشق غیرت شوق وامید را در زندگی به بار می‌آورد.

آری همه ما زنان را ظریف و مهربان می‌دانیم. درست است در کشور اشغال شده‌ی من، در سرزمینم احواز، هزاران مزدور رژیم اشغالگر ایران از شیله و غیرت و شجاعت زن احوازی می‌هراسند. زن احوازی شجاعت را در دل فرزندان خود پرورش داده و به آنها می‌آموزد که جایگاه میهن در بالای تمام آرزوها وخواستهایمان می‌باشد.

زنان احوازی در طول تاریخ و‌ از سال ۱۹۲۵ تاکنون همپای مردان احوازی در میدان‌های نبرد و مبارزه در مقابله با اشغالگران ایرانی بوده‌اند.

حفظ هویت عربی از مهمترین فعالیت‌های زن احوازی در برابر رژیم‌ اشغالگر ایرانی است. ترسیخ هویت عربی و احوازی در دل فرزندان و تاکید بر زبان‌ عربی به عنوان زبان‌ اول گفتمان در خانه و خیابان و همچنین حفظ آداب و رسوم نیاکانمان و تاریخ پر افتخار احوازی به دور از تحریف‌های خبیثانه رژیم اشغالی را می‌توان از مهمترین‌فعالیت‌های روزانه یک زن احوازی در تربیت فرزندان‌خود نام برد.

زنان احواز ، امروز نه تنها بعنوان مادر و خواهر يا همسران و دختران مبارزان ياد ميشوند بلكه بعنوان مبارزانى نستوه در تمامي مبارزات رهائى بخش ملى احواز در آسمان پور فروغ احواز ميدرخشند.

مادران احوازی با تربیت فرزندان و نهادینه کردن عشق وطن در دل آنان، مسولیت گرداندن یک جنگ بزرگ علیه اشغالگران ایرانی هستند.

با توجه به قاعده زن نصف جامعه را تشکیل می‌دهد، به جرات می‌توان گفت که زن احوازی مهترین‌ عامل و اساس تشکیل یک جامعه مدرن در آینده احواز و همچنین در میادین کنونی مبارزه و نبرد می‌باشد.

(هشت مارس روز جهانی زن به تمامى شیر زنان احواز مبارک باد)

ابو ولید االاحوازی

کمیته سازماندهی جبهه دمکراتیک مردمی احواز

۰۶-۰۳-۲۰۲۰

https://t.me/adpffarsi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا