Home / گزارش ها / الاحواز / “مجلس شورای سپاه تروریستها” بررسی ترکیب مجلس فرمایشی یازدهم

“مجلس شورای سپاه تروریستها” بررسی ترکیب مجلس فرمایشی یازدهم

پیش بسوی کرهٔ شمالی!


آمار اعلامی نهادهای حکومت اشغالگر جمهوری اسلامی حکایت از مشارکت 43 درصدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس داشت. آماری که با توجه به سابقه دروغگویی‌های پیاپی نظام آخوندی، قطعاً بسیار خوش‌بینانه تنظیم و منتشر شده است.
اکثریت 290 نماینده مجلس پیشین(مجلس دهم) در انتخابات مجلس تئاتری یازدهم رد صلاحیت شدند یا رای نیاوردند و تنها 56 فرد از دوره قبل، مجدداً بر صندلی‌‌های مجلس جدید تکیه زدند.

تحریم این انتخابات توسط مردم و ملت‌های غیرفارس تحت اشغال ایران و عدم مشارکت گسترده آنها در انتخابات مجلس فرمایشی یازدهم خامنه‌ای جنایتکار سبب گردید تا شاهد ظهور یک مجلس یک دست اصولگرای نظامی باشیم.

طیف سنتی اصولگرایان که در واقع “انجمن حجتیه‌ای‌ها” و اعضای حزب موسوم به “موتلفه اسلامی” هستند بعنوان بخشی از بدنه اصولگرایان، ابتدائاً مایل بودند تا “مصطفی میرسلیم” بر کرسی ریاست مجلس یازدهم بنشیند. اما آنها در وفاداری خوش‌سابقه نبودند. آنها چهار سال پیش نیز در انتخابات ریاست جمهوری، با اینکه “میرسلیم” را وارد عرصه انتخابات کردند، در دقیقه 90 پشت او را خالی و از رقیب خونریزش “ابراهیم رئیس‌السادات” (رئیسی) حمایت کردند!
این‌دفعه اما “میرسلیم” از تمام طول زندگی سیاسی‌اش به مراتب بیشتر تحقیر شد. “میرسلیم” در رای‌گیری داخلی مجلس جدید برای تعیین ریاست مجلس، با اخذ تنها 12 رای، به عنوان “تنهاترین سردار مجلس یازدهم” نام گرفت.

اعضای بسیار تندروی “جبهه پایداری انقلاب اسلامی” هم به عنوان مریدان “محمدتقی مصباح‌یزدی” عضو “شورای سری فتاوای قتل‌های زنجیره‌ای” نیز به لطف مشارکت حداقلی مردم، به پیروزی بی‌سابقه‌‌ای رسیدند و بخش قابل توجهی از کرسی‌های مجلس یازدهم را از آن خود کردند.

ملل غیرفارس تحت اشغال ایران و مردم در انتخابات مجلس یازدهم هم به حکومت اشغالگران فارس و هم به اصلاح‌طلبان پیام دادند و گفتند اگر نتوانید مطالبات ما را مطرح و تامین کنید ما مجبور به حضور پای صندوق رای نیستیم.

اهمیت بررسی ترکیب مجلس فرمایشی یازدهم، اینجاست که بدانیم، اکثریت بدنه این مجلس، فرماندهان آدمکش و غارتگر سپاه و بسیح هستند. رئیس مجلس یازدهم یک سرتیپ تروریست سپاه پاسداران است و هیات رئیسه مجلس نیز غالباً از فرماندهان مزدور و سرگردنه گیر سپاه و بسیج بوده‌اند.

در اینجا و درحد اشاره، سوابق سپاهیِ برخی از اعضای مجلس جدید را می آوریم:

“محمد کوثری” فرمانده لشکر 27 سپاه بود، که مهم‌ترین لشکر سپاه در طهران بود و اخیراً جانشین فرمانده(در واقع فرمانده) قرارگاه تروریستی ثارالله، مهم‌ترین قرارگاه امنیتی طهران گمارده شد. قرارگاهی که وظیفه امنیت طهران و مراکز حساس و کلیدی حزب غارتگر جمهوری اسلامی و برخورد با تهدیدات داخلی، منجمله سرکوب خونین اعتراضات مردمی را برعهده دارد.

” محمدحسین فرهنگی” رئیس سابق ستاد لشکر 31 عاشورای سپاه آذربایجان. او مدت‌ها فرمانده بسیج مزدوران و سپس فرماندهی سپاه استانی آذربایجان شرقی را بر عهده داشت.

” حسینعلی حاجی‌دلیگانی” از فرماندهان جنگ تحمیلی علیه عراق بوده که هرگز لباس منفور پاسداری را از تن بیرون نیاورده است.

” جواد کریمی قدوسی” اولین فرمانده تیپ 12 سپاه تروریستی پاسداران بود. گفته میشود او به‌ لطف بخشنامه امنیتی فوق‌سری سپاه غارتگر، شناسنامه ایرانی دریافت کرده است.

” ناصر موسوی لارگانی” از محافظان “روح‌الشیطان خمینی” و از سرکردگان آدمکش قدیمی سپاه تروریستی پاسداران است.

” محسن پیرهادی” فرمانده سابق سازمان بسیج شهرداری طهران بوده است.
” علیرضا زاکانی” از فرماندهان لشکر 27 محمد رسول‌الله سپاه و فرمانده تروریست سابق کل بسیج دانشجویی.

” مجتبی ذوالنوری” فرمانده سابق تیپ امام صادق سپاه.

همچنین پاسدارها آدمکش و غارتگری همچون، علی‌اکبر علیزاده، فریدون عباسی، حبیب‌الله آقاجری، الیاس نادران، سهراب گیلانی، حسین خسروی اسفزار، محمد طلا مظلومی، غلامرضا شریعتی، حسین حاتمی، سرهنگ ابراهیم متینیان، علیرضا ورناصری، قدرت‌الله حمزه، احمد راستینه هفشجانی، جعفر راستی، پاسدارهایی هستند که هیچ کدام درجه کمتر از سرتیپی سپاه نداشته‌اند.

پاسدارانِ “سپاه تروریستی” که در این دور به طور گسترده وارد مجلس شدند، نقش فعالی در مجلس خواهند داشت و به نوعی میتوان گفت که اکنون خامنه‌ای جنایتکار یک مجلس “تروریست” شکل داده است.

رهبر کثیف حزب جمهوری اسلامی توانست به کمک نظارت استصوابی و انتخابات نمایشی مهندسی شده، یک مجلس یک دست تندرو نظامی و کاملاً گوش به فرمان باه قربان گوی تشکیل دهد تا زمنیه ایجاد هر گونه تغییر در قانون اساسی را به گونه‌ای فراهم کند که مستلزم سیاستهای فرقه گرایانه او است.

اکنون “خامنه‌ای اهریمن صفت” با این مهره چینی براحتی میتواند نظرات شخصیِ خود را فوراً و بدون زمینه چینی در مجلس گماردگان بله قربان گویش به تصویب برساند و چنین وانمود کند، که این مصوبات خواست و انتخاب مردم و ملت‌های غیرفارس تحت اشغال ایران بوده است و نه حکم مستقیم رهبر(نجس) جمهوری اسلامی!

فواد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
WWW.ALAHWAZ.COM

About Admin

Leave a Reply