جغرافياي ايران جعليجهان

اطلاعات آلمان: رژیم ایران در تلاش برای تولید مرگبارترین سلاحهای غیرمتعارف

سازمان اطلاعاتی آلمان در گزارشی نوشت: رژیم اشغالگر ایران هنوز در جستجوی تجهیزات برای تولید سلاحهای غیرمتعارف که از نظر بین‌المللی ممنوع است، تلاش می‌کند. شبکه فاکس نیوز روز چهارشنبه ۲۸خردادماه این گزارش سازمان اطلاعاتی آلمان را منتشر کرد و این‌که رژیم اشغالگر ایران به‌دنبال مخرب‌ترین و مرگبارترین سلاح کشتار جمعی است.

در گزارش این آژانس اطلاعاتی آمده است، رژیم اشغالگر ایران سال گذشته تلاش کرد، تجهیزاتی برای این منظور از شرکت‌های ایالت بادن-وورتمبرگ، در جنوب آلمان خریداری کند این مصمم است، از خونبارترین سلاحها روی کره زمین استفاده و آنها را توسعه دهد.

در گزارش آمده است که رژیم اشغالگر ایران سعی دارد از طریق خریدهای غیرقانونی برخی ابزارها از آلمان، محصولات لازم برای ساخت این نوع سلاح‌ مخرب را به‌دست آورد.

گفتنی است که اطلاعات آلمان در این گزارش به شرکتها توصیه کرد که قبل از ورود به معامله با خریداران و تحویل ابزار به آنها سعی شود اول درباره وضعیت حقوقی فعلی خریداران اطلاعات دقیق کسب کنند.

در پایان این آژانس اطلاعاتی هدف از انتشار گزارش را چنین بیان کرد: هدف از انتشار این گزارش جلوگیری از تحویل ابزار و سیستم‌های فن‌آوری به کشورهای خطرناک است تا این کشورها نتوانند به سلاحهای کشتار جمعی و مخرب دسترسی پیدا کنند.
۱۷ ژوئن ۲۰۲۰

امیر احوازی
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی احواز
http://WWW.ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا