تازه ترین خبرها
Home / جغرافياي ايران جعلي / پولهای خود را از بانک ها خارج کنید، بانک های ورشکسته رژيم ايران تحریم میشوند! پیشنهاد مقامات آمریکایی برای تحریم ١۴ بانک ایرانی

پولهای خود را از بانک ها خارج کنید، بانک های ورشکسته رژيم ايران تحریم میشوند! پیشنهاد مقامات آمریکایی برای تحریم ١۴ بانک ایرانی

ریچارد گلدبرگ، معاون مشاور امنیت ملی آمریکا، و مارک دوبوویتز، مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها، در مقاله‌ای در وال ستریت جورنال به دولت ایالات متحده پیشنهاد دادند ۱۳ بانک از ۱۴ بانک ایرانی که هنوز تحریم نشده‌اند را تحریم کرده و تنها یک بانک را برای انجام مبادلات انسان‌دوستانه معاف کند.

این مقاله به تاکید گروه ویژه اقدام مالی بر لزوم حفاظت از سیستم مالی جهانی در برابر خطرهای ناشی از سیستم مالی ایران و حمایت آن از تروریسم اشاره کرده و عنوان کرده که طبق این هشدار کلیه بانک‌های ایرانی باید از انجام عملیات بین‌المللی منع شوند.

به گفته این مقامات آمریکایی، دولت ترامپ با این کار می تواند ضربه‌ای بزرگ را به رژیم ایران وارد کرده و از آن به عنوان یک برگ برنده در انتخابات ۲۰۲۰ استفاده کند.

این مقاله می‌افزاید، از آنجا که چنین تصمیمی بانک‌های حامی تروریسم را هدف قرار داده جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها، نیز نمی‌تواند به آن اعتراض کند.

فواد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
WWW.ALAHWAZ.COM

About Admin

Leave a Reply

Share This