تازه ترین خبرها
Home / جغرافياي ايران جعلي / ادامه کارزار فشار حداکثری به رژیم ایران اشغالگر

ادامه کارزار فشار حداکثری به رژیم ایران اشغالگر

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، با اشاره بر ادامه تهدیدها از سوی جمهوری اسلامی(ایران اشغالگر)، تاکید کرد که کارزار فشار ایالات متحده نیز ادامه خواهد داشت.

وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه 12 خرداد در گفت‌وگو با پادکست دانیل پلتکا گفت: «جمهوری اسلامی ایران(اشغالگر) تعدادی از تعهدات هسته‌ای خود، که تحت برجام امضا کرده بود، را نقض کرده است.»

مایک پمپئو ضمن تاکید بر ادامه یافتن کارزار فشار حداکثری آمریکا علیه ایران(اشغالگر)، گفت که ایالات متحده اقدامات دیگری را نیز به عنوان عوامل بازدارنده در برابر تجاوزگری ایران(جعلی) به کار بسته است. وی همچنین با اشاره به فشارهای دیپلماتیک ایالات متحده بر این رژیم، افزود:‌ «ما امیدواریم که جهان متحد شود، بریتانیا و دیگر طرف‌های برجام تهدید منقضی شدن ممنوعیت فروش تسلیحات متعارف به ایران[اشغالگر] را، که تنها چند ماه دیگر اتفاق خواهد افتاد، تشخیص دهند.»

وزیر خارجه آمریکا گفت: «ما خواهان تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات به این رژیم، با توافق همه طرف‌های حاضر در قعطعنامه 2231 هستیم. ولی اگر هم چنین چیزی روی ندهد، ما از توان دیپلماتیک خود برای متوقف کردن [فروش تسلیحات به ایران] استفاده می‌کنیم.»

فواد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
WWW.ALAHWAZ.COM

About Admin

Leave a Reply

Share This