جغرافياي ايران جعلي

بیانیه «شورای ملی اهل سنت ایران ( ایران جعلی ) (شمسا)» در خصوص تحریم سیرک انتصابات ریاست‌جمهوری

انتخابات حقیقی در سایه رژیم کنونی هرگز وجود نداشته و ندارد. انتصابات همیشه به جای انتخابات تحمیل شده است و حق طبیعی انتخاب فرد دلخواه از مردم ایران( ایران اشغالگر )سلب گشته است.

جامعه اهل سنت ایران( ایران جعلی ) ، زنان و دیگرانی که مزاج سیاسی رژیم را نمی‌پسندند طبق اصل ۱۱۵ قانون فعلی حتی حق کاندید شدن را ندارند و تبعیض قانونا و عملاً علیه جمعیت بالای ۲۵ درصدی اهل سنت ایران اشغالگر نهادینه شده است.

متأسفانه در بیشتر دوره‌های انتصابات ریاست‌جمهوری، آرای اهل سنت فیصله دهنده بوده و رژیم برای انتخاب مهره مورد پسند خود، از اهل سنت استفاده ابزاری و مقطعی نموده است، که البته خود اینکار نه تنها دستاوردی برای جامعه اهل سنت نداشته، بلکه سببِ عمیق‌تر شدن تبعیضات گشته است.

شورای ملی اهل سنت ایران ( اشغالگر )«شمسا»، معتقد است که ما مردم شایسته یک سیستم انتخاباتیِ انسانیِ آزادِ مدرن هستیم که تمام اقشار جامعه بتوانند در شرایط برابر آزادانه کاندید و انتخاب کنند. لذا «شمسا» یادآور می‌شود که مشارکت در انتصابات خواسته یا ناخواسته، به معنای ادامه دادن وضعیت فعلی و عمیق‌تر شدن تبعیضاتی همچون: حذف تدریجی و کامل جامعه اهل سنت از مدیریت کشور در تمام ابعاد و ذوب تدریجی در بعد مذهبی و ملی، ترور و اعدام، فشارهای مذهبی، ویرانی اقتصادی، تأیید سوخت بری و کولبری، قبول کردن بردگی، اسارت و شهروندِ درجه پایین بودن است.

شورای ملی اهل سنت ایران ( ایران جعلی ) «شمسا» از مردم ایران خصوصاً جامعه اهل سنت خواهان است که با قاطعیت تمام سیرک انتصاباتی رژیم را تحریم کنند.

شورای ملی اهل سنت ایران ( ایران جعلی و اشغالگر ) «شمسا» از هموطنان تقاضا دارد که با ماندن در خانه در روز انتصابات، مشروعیت نسبی داخلی و خارجی را از رژیم بگیرند و آن را به رفراندوم نه جمهوری ولایت فقیه تبدیل کنند.

شورای ملی اهل سنت ایران «شمسا»
۳۰ خرداد ۱۴۰۳

لازم به ذکر است جبهه دمکراتیک مردمی الأحواز العربی که صدای ملت عرب آزادی خواه است به همراه ملت تحت ستم عرب ، همواره به فکر استقلال و بازگشت به جغرافیای سیاسی اصلی خود که از عیلام شروع شده و تا بندرجمبرون و جزایر خلیج عربی که شامل این قلمرو تحت اشغال ایران اشغالگر هستند ، می‌باشند و هیچگونه رفراندومی که منجر به عدم پذیرش استقلال این خطه عربی می‌شود را نمی‌پذیرد . چه رفراندم منجر به تغییر رژیم شود چه آنکه فدرالیسم شود شعار ما فقط بازگشت به اصل جغرافیای سیاسی واقعی خودمان است و ملت عرب که صدای خود را جبهه دموکراتیک مردمی الأحواز می‌داند بر این عقیده استوار است .

رضا فرج پور
مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الأحواز
https://ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا