Home / دیدگاه‌ها / الاحواز بر دریایی از ثروت اما محروم از آن

الاحواز بر دریایی از ثروت اما محروم از آن

ظلم وستم ضد بشری رژيم اشغالگر ايران، تبهکارانی که برای افزایش کشتار بنام دین و گسترش‌ برنامه‌های تروریستی خود به آن سوی مرزها از بذل و بخشش نان شب مردم هم دریغ نمیکنند در حالی پیش میرود که رژیم اشغالگر برای بازسازی سوریه و حفظ بشار اسد همکار تروریست خود، میلیون ها دلار هزینه می‌کند. اما بسیاری از مردم محروم الاحواز با فقر و تنگ دستی دست و پنجه نرم میکنند .
در برخی مناطق در پایتخت (احواز) بوی تعفن فاضلاب‌ها تمام منطقه را در خود فرو برده است. این یک مثال از هزاران هزار مشکلات مردم است.
فارسها و رژیم اشغالگر ایران، الاحواز اشغالي را قلب ایران می‌دانند. میدانهای نفتی الاحواز غنی ترین میادین نفتی است. اولین میدان نفتی در سال ۱۳۳۷ با حفر چاه شماره ۶ الاحواز اشغالی در مسجدسلیمان کشف گردید. اما غارتگران و رژيم اشغالگر بر میهن مصیبت زده ما به جز ریزگردها، خشک کردن هورها خشک نمودن رود کارون و سرکوب عشایر غیور عرب الاحواز برای مردم الاحواز ارمغان دیگری ندارند.
طاعون دزدی ،فساد رژیم پوسیده آخوندها همه منطقه را فرا گرفته و تمام اموال و سرمایه‌های این سرزمین عربی را را بین همپالگی های غارتگر و دزدش مانند گوشت قربانی تقسیم می‌کند.

کاظم میاحی


‏http://WWW.ALAHWAZ.COM

‏https://t.me/adpffarsi

About Admin

Leave a Reply