تازه ترین خبرها
Home / دیدگاه‌ها / مرکزیت اطلاعاتی در ایران اشغالگر و صدور احکام صیانت شرعی!

مرکزیت اطلاعاتی در ایران اشغالگر و صدور احکام صیانت شرعی!

خامنه‌ای مفسد فی الارض و عامل جنایت علیه بشریت

نهادهای اطلاعاتی در ایران اشغالگر که به عبارت نظام، جامعه اطلاعاتی نامیده می شوند، شامل وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، حفاظت و اطلاعات همه ارگانهای نظامی و دولتی و حراست ادارات و دانشگاههاست.

مجموعه اطلاعات این نهادها در مرکز اطلاعات زیر نظر آخوند غلامحسین رمضانی قرار دارد که پس از آنالیز و اولویت بندی به مرکز اطلاعات رهبر کثیف جمهوری اسلامی میرسد.

مرکز اطلاعات بیت الفساد رهبری دارای “واحد فقهای صادرکننده احکام شرعی” است. وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه تروریستی و دیگر نهادها برای انجام امور اطلاعاتی و یا شکنجه افراد میتوانند از این فقها مجوز شرعی تجاوز و سکس یا مصرف مشروبات الکلی و هر نوع حرام شرعی را دریافت کنند. این احکام با روئیت درخواست و فوری صادر می شوند. در حقیقت این فقها کارشان صدور حکم ابتذال و فحشا و شکنجه است.

در ماجرای کهریزک سعید مرتضوی دادستان جنایتکار وقت برای نیروهای اطلاعاتی مجوز شرعی گرفت و به جوانان بازداشت شده در جریان تظاهرات سراسری سال 88 تجاوز شد. برخی از تجاوزها نیز به منظور گرفتن اقرار اجباری و با باتوم و شیشه های نوشابه واقع شد که چند نفر در اثر آن جان باختند و مهدی کروبی آن را افشا کرد و در نهایت نظام نتوانست این جنایت را انکار کند.

آخوند کثیف “مصباح یزدی” در توجیه این عمل غیر اخلاقی، غیر انسانی و برخلاف همه موازین دینی و حتی قوانین بین‌المللی اظهار داشت: «تجاوز به منظور گرفتن اقرار از معاند اسلام جایز است، در صدر اسلام نیز حکم شرعی درفش وجود داشت، که با چوب مفتول صورت میگرفت و از دهان معاند خارج می شد!!!.» این فقهای مبتذل و جنایتکار توسط شخص نجس رهبر آب الفساد رژیم انتخاب و منصوب می شوند و به هیچ نهادی نیز پاسخگو نیستند.

آخرین اقدام گسترده این فقها، صدور احکام کلی تجاوز برای نیروهای اطلاعاتی در هر مورد تشخیص آنان در آبان ماه 98 است. تجاوز برای ایجاد وحشت انجام میشود ولی به این مرحله یا مرگ یا آزادی فکر نکرده‌اند که مردم برای رهایی از آخوندها از زندگی خود صرفنظر میکنند.

فواد فرج پور

مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی الاحواز
WWW.ALAHWAZ.COM

About Admin

Leave a Reply

Share This