دیدگاه‌ها

سالگرد قیام ژینا و وحشت خامنه‌ای و سرکردگان جانی او

هر چه به سالگرد قیام خونین ژینا نزدیکتر می‌شویم خامنه‌ای ضحاک و پاسداران جنایتکار و دژخیمان او، خود را به آب و آتش می‌زنند و به هر به هر حیله‌ای متوسل میشوند تا هر طور شده بتوانند جلوی آنرا را بگیرند. از دستگیری و تعلیق دانشجویان و خانواده‌های شهدا و فعالین حقوق زنان گرفته تا تمام کسانی که به نحوی در قیام سال ۱۴۰۱ فعال و مؤثر بودند.

دروغ‌بافی و شیطان‌سازی بر علیه آلترناتیو سرنگون کننده تا تشکیل دادگاه برای مخالفین

کوشکی (او در سال ۱۳۷۷ مدیر دفتر هنر و ادبیات مرکز اسناد انقلاب [ضد]اسلامی شد و تا سال ۱۳۸۴ در این مسئولیت باقی ماند) از مهره‌های رژیم فاسد ایران اشغالگر در تلویزیون مدعی شد که: «گروه داعش چهلم اعدام فلان عضوش آمده خواسته انتقام بگیره، بلافاصله بی‌ بی ‌سی هم اینو اعلام میکنه»

فقط در ظرف چند ثانیه او دو مطلب کاملاً دروغ میگوید: اولاً داعش چیزی به اسم چهلم ندارد. ثانیا بی ‌بی ‌سی هیچ حرف و خبری از داعش به میان نیاورد.
در حقیقت این تلویزیون دروغپرداز رژیم اشغالگر ایران است که خبری را ساخته و پخش میکند.

موضوع از این قرار است که یک تحلیل‌گر امنیتی‌ رژیم نوشته بود: معاندین نظام به داعش معترضند که چرا با حمله به شاهچراغ، تمرکز روی گرامیداشت سالگرد قیام ۱۴۰۱ (قیام ژینا) را به هم زده است!!!.

در همین زمینه پرسشی که مطرح میشود اینست که چگونه قضیه شاهچراغ در کمتر از ۳ دقیقه جمع شد؟!

در واقع این فرد اعتراف می‌کند که این جنایت، کار سازمان یافتهٔ خودشان بوده و هدف از آن هم جلوگیری از قیام مجدد مردم تحت ستم ایران است.
از سوی دیگر کوشکی در سخنانی دیگر، جنایتها و احتمالأ بمب گذاریهای بعدی را نیز لو داده است.

او میگوید: چنین عملیات‌های تروریستی ممکن است از این به بعد هم دشمنان بخواهند خدای ناکرده ادامه بدهند این حرکت‌ها را. !!!

نسل جدید اما از سال۸۸ به این سوی در قیام‌های متعدد این‌ حرکتهای رژیم سفاک شیطانی خامنه‌ای را شناخته‌اند و دیگر فریبشان را نمی‌خورند و شعار می‌دهند: همونی که چلاقه قاتل شاهچراغه.

رضا فرج پور


مرکز اطلاع رسانی جبهه دمکراتیک مردمی احواز
http://ALAHWAZ.COM
https://t.me/adpffarsi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا